Aanrander opgepakt
|
Op dinsdagnacht 3 maart was er een aanranding in het centrum van Kortrijk.
Zeer snel werden onze politiemensen op de hoogte gesteld van de feiten. Meteen startte het permanentieteam van de nachtshift een intensieve zoektocht naar de mogelijke verdachte. Daarbij kon gebruik gemaakt worden van de beschrijving, opgegeven door het slachtoffer.
Inspecteurs Sabine Plets en Björn Huyse vormden die nacht een patrouille. Enige tijd later en na intensief speurwerk slaagden zij erin een verdachte op te pakken.
Een collega zei het als volgt: "ik kan enkel vaststellen dat alle ploegen op het terrein die nacht op een prachtige wijze hun ding hebben gedaan."
Het resultaat mocht in ieder geval meer dan gezien worden: een aanhouding en de onmiddellijke start van het onderzoek.
Het slachtoffer en de familie, die ondertussen werden bijgestaan door onze politiemensen, waren zeer verheugd te vernemen dat een verdachte zo snel werd opgepakt. Ze stonden eerlijk gezegd perplex.
Zowel de teamleden uit de Permanentie, hun directieleiding als de korpschef hadden veel lof voor het snelle en kordate optreden van de politie-inspecteurs. De felicitaties op de eerstvolgende ochtendvergadering waren dito. Een dikke pluim of dikke duim dus voor alle collega's die meewerkten aan de goede afloop van alweer een moeilijke zaak. PROFICIAT Sabine, Björn en collega's, jullie zijn de medewerkers van de maand maart!

